Uw winkelwagen is momenteel leeg.

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver - C3N53AA

Productcode: C3N53AA | EAN: 0887111344656

Nieuwe voorraad verwacht:

woensdag 3 april 2019

excl. btw  900,- incl. btw  1.089,-
Niet op voorraad - Beschikbaar als backorder.

U kunt een zogenoemde backorder plaatsen, waarmee u het gewenste aantal van de nieuwe voorraad reserveert. Zodra wij de nieuwe voorraad ontvangen, versturen wij nog dezelfde dag uw bestelling. De genoemde datum is een indicatie van de leverancier en kan in de tussentijd nog opschuiven. Neem voor vragen gerust contact op met onze klantenservice.

  • Thuiswinkel.org
  • iDeal
  • MasterCard
  • Visa
  • PayPal

Productomschrijving HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver

Hewlett Packard Enterprise Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m, Duplex systeem: Volledig

Een SFP+ form factor 10-Gigabit transceiver die de 10-Gigabit SR-standaard ondersteunt en 10-Gigabit connectiviteit biedt tot 300 meter via multimode glasvezelkabel.

• Poorten: 1 LC 10-GbE poort (IEEE 802.3ae type 10GBase-SR); Duplex: alleen full


• Connectiviteit: Type connector: LC-golflengte: 850nm model: SFP+

Specificaties

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver - C3N53AA specificaties

Algemeen
Fabrikantcode C3N53AA
EAN 0887111344656
Merk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Artikelnummer 2714781
Prestatie
Golflengte 850 nm
Maximaal bereik 300 m
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
Duplex systeem Volledig

Reviews over de HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver - C3N53AA

Nog geen reviews geschreven.

Schrijf een review en help anderen met hun keuze.

Maak kans op een cadeaubon van € 100,-

en uiteraard op eeuwige roem.

Schrijf een review

Mogelijkheden
Prijs
Eenvoud
Kwaliteit
Vormgeving

Wordt dit hem?

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver - C3N53AA
excl. btw  900,- incl. btw  1.089,-

Niet op voorraad

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver - C3N53AA

excl. btw  900,- incl. btw  1.089,-

Niet op voorraad