Uw winkelwagen is momenteel leeg.

Hewlett Packard Enterprise Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver

Productcode: C3N53AA | EAN: 0887111344656

Tijdelijk uitverkocht

excl. btw  899,- incl. btw  1.087,79
Niet op voorraad - Beschikbaar als backorder.

U kunt een zogenoemde backorder plaatsen, waarmee u het gewenste aantal van de nieuwe voorraad reserveert. Zodra wij de nieuwe voorraad ontvangen, versturen wij nog dezelfde dag uw bestelling. Neem voor vragen gerust contact op met onze klantenservice.

  • Thuiswinkel.org
  • iDeal
  • MasterCard
  • Visa
  • PayPal

Omschrijving Hewlett Packard Enterprise Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver

Hewlett Packard Enterprise Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m, Duplex systeem: Volledig

Een SFP+ form factor 10-Gigabit transceiver die de 10-Gigabit SR-standaard ondersteunt en 10-Gigabit connectiviteit biedt tot 300 meter via multimode glasvezelkabel.

• Poorten: 1 LC 10-GbE poort (IEEE 802.3ae type 10GBase-SR); Duplex: alleen full


• Connectiviteit: Type connector: LC-golflengte: 850nm model: SFP+

Specificaties

Hewlett Packard Enterprise Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver specificaties

Algemeen
Fabrikantcode C3N53AA
EAN 0887111344656
Merk HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Artikelnummer 2714781
Prestatie
Golflengte 850 nm
Maximaal bereik 300 m
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
Duplex systeem Volledig

Reviews over de Hewlett Packard Enterprise Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver

Nog geen reviews geschreven.

Schrijf een review en help anderen met hun keuze.

Maak kans op een cadeaubon van € 100,-

en uiteraard op eeuwige roem.

Schrijf een review

Mogelijkheden
Prijs
Eenvoud
Kwaliteit
Vormgeving

Wordt dit hem?

Hewlett Packard Enterprise Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver
excl. btw  899,- incl. btw  1.087,79

Niet op voorraad

Hewlett Packard Enterprise Intel 10GbE SFP+ SR-tranceiver

excl. btw  899,- incl. btw  1.087,79

Niet op voorraad