Uw winkelwagen is momenteel leeg.

Allied Telesis AT-SP10LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Productcode: 990-003252-00 | EAN: 0767035194677

Nieuwe voorraad verwacht:

maandag 3 december 2018

excl. btw  475,- incl. btw  574,75
Niet op voorraad - Beschikbaar als backorder.

U kunt een zogenoemde backorder plaatsen, waarmee u het gewenste aantal van de nieuwe voorraad reserveert. Zodra wij de nieuwe voorraad ontvangen, versturen wij nog dezelfde dag uw bestelling. De genoemde datum is een indicatie van de leverancier en kan in de tussentijd nog opschuiven. Neem voor vragen gerust contact op met onze klantenservice.

  • Thuiswinkel.org
  • iDeal
  • MasterCard
  • Visa
  • PayPal

Omschrijving Allied Telesis AT-SP10LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Allied Telesis AT-SP10LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m. Typisch stroomverbruik: 1,3 W

De Allied Telesis AT-SP10LR is een hot pluggable 10Gbps small form factor transceiver module. Het is compatibel met de SFF-8431 SFP + Elektrical Multi-source Agreement (MSA) en is voorzien van vijf digitale monitoring functies: Temperatuur, VCC, Tx optisch vermogen, Tx laserafwijkingsstroom en Rx ontvangen optisch vermogen. De AT- SP10LR is toepasbaar voor Singlemode Fiber en afstanden tot 10 kilometer.

Specificaties

Allied Telesis AT-SP10LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module specificaties

Algemeen
Fabrikantcode 990-003252-00
EAN 0767035194677
Merk Allied Telesis
Artikelnummer ALT-SP10LR
Prestatie
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Tx vermogen (min) -6 dBmW
Tx vermogen (max) -1 dBmW
Rx vermogen (min) -12,6 dBmW
Rx vermogen (max) 0,4 dBmW
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Eisen aan de omgeving
Temperatuur in bedrijf 5 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid in bedrijf 0 - 85 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 85 procent
Netwerk
Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Energie
Stroomverbruik 1,3 W
Certificaten
RoHS compliance Ja

Reviews over de Allied Telesis AT-SP10LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Nog geen reviews geschreven.

Schrijf een review en help anderen met hun keuze.

Maak kans op een cadeaubon van € 100,-

en uiteraard op eeuwige roem.

Schrijf een review

Mogelijkheden
Prijs
Eenvoud
Kwaliteit
Vormgeving

Wordt dit hem?

Allied Telesis AT-SP10LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
excl. btw  475,- incl. btw  574,75

Niet op voorraad

Allied Telesis AT-SP10LR Vezel-optiek 1310nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

excl. btw  475,- incl. btw  574,75

Niet op voorraad