Uw winkelwagen is momenteel leeg.

Cisco QSFP-100G-LR4-S= netwerk transceiver module

Productcode: QSFP-100G-LR4-S= | EAN: 0882658836633
Cisco partner

Tijdelijk uitverkocht

excl. btw  15.324,- incl. btw  18.542,04
Niet op voorraad - Beschikbaar als backorder.

U kunt een zogenoemde backorder plaatsen, waarmee u het gewenste aantal van de nieuwe voorraad reserveert. Zodra wij de nieuwe voorraad ontvangen, versturen wij nog dezelfde dag uw bestelling. Neem voor vragen gerust contact op met onze klantenservice.

  • Thuiswinkel.org
  • iDeal
  • MasterCard
  • Visa
  • PayPal

Omschrijving Cisco QSFP-100G-LR4-S= netwerk transceiver module

Cisco QSFP-100G-LR4-S=. Soort aansluiting: QSFP

Cisco - QSFP+ zendontvanger module - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-LR4 - LC enkelvoudige modus, LC single-mode - maximaal 10 km - 1295 nm / 1300 nm / 1304 nm / 1309 nm

Specificaties

Cisco QSFP-100G-LR4-S= netwerk transceiver module specificaties

Algemeen
Fabrikantcode QSFP-100G-LR4-S=
EAN 0882658836633
Merk Cisco
Artikelnummer 3937269
Netwerk
Soort aansluiting QSFP

Reviews over de Cisco QSFP-100G-LR4-S= netwerk transceiver module

Nog geen reviews geschreven.

Schrijf een review en help anderen met hun keuze.

Maak kans op een cadeaubon van € 100,-

en uiteraard op eeuwige roem.

Schrijf een review

Mogelijkheden
Prijs
Eenvoud
Kwaliteit
Vormgeving

Wordt dit hem?

Cisco QSFP-100G-LR4-S= netwerk transceiver module
excl. btw  15.324,- incl. btw  18.542,04

Niet op voorraad

Cisco QSFP-100G-LR4-S= netwerk transceiver module

excl. btw  15.324,- incl. btw  18.542,04

Niet op voorraad