Uw winkelwagen is momenteel leeg.

Allied Telesis AT-SPSX 1250Mbit/s 850nm netwerk media converter

Productcode: 990-001201-00 | EAN: 0767035171265

Op voorraad (15)

Gratis verzending

excl. btw  58,- incl. btw  70,18
Gratis verzending - Voor 17:00 uur besteld, morgen bezorgd.

Dit product ligt op voorraad in ons magazijn. Wanneer u dit vandaag voor 17:00 uur besteld, dan wordt uw bestelling morgen geleverd. Wilt u een spoedlevering? Neem hiervoor contact op met onze klantenservice.

  • Thuiswinkel.org
  • iDeal
  • MasterCard
  • Visa
  • PayPal

Omschrijving Allied Telesis AT-SPSX 1250Mbit/s 850nm netwerk media converter

Allied Telesis AT-SPSX. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Gevoeligheid: -30 dBmW. Interface: LC

De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex 1 Gigabit Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zich te meten aan verschillende afstanden en service benodigheden. De AT-SPSX is toepasbaar voor Multimode fiber met een afstand tot 550 meter.

Specificaties

Allied Telesis AT-SPSX 1250Mbit/s 850nm netwerk media converter specificaties

Algemeen
Fabrikantcode 990-001201-00
EAN 0767035171265
Merk Allied Telesis
Artikelnummer ALT-SPSX
Poorten & interfaces
Verbindingstechnologie Bedraad
Eisen aan de omgeving
Temperatuur in bedrijf -5 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid in bedrijf 0 - 85 procent
Hoogte in bedrijf 0 - 3000 m
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
Prestatie
Golflengte 850 nm
Maximaal bereik 550 m
Gevoeligheid -30 dBmW
Hot-swap Ja
Overige specificaties
Interface LC

Reviews over de Allied Telesis AT-SPSX 1250Mbit/s 850nm netwerk media converter

Nog geen reviews geschreven.

Schrijf een review en help anderen met hun keuze.

Maak kans op een cadeaubon van € 100,-

en uiteraard op eeuwige roem.

Schrijf een review

Mogelijkheden
Prijs
Eenvoud
Kwaliteit
Vormgeving

Wordt dit hem?

Allied Telesis AT-SPSX 1250Mbit/s 850nm netwerk media converter
excl. btw  58,- incl. btw  70,18

Op voorraad (15)

Allied Telesis AT-SPSX 1250Mbit/s 850nm netwerk media converter

excl. btw  58,- incl. btw  70,18

Op voorraad (15)