Uw winkelwagen is momenteel leeg.

Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter

Productcode: 990-001198-00 | EAN: 0767035207728

Op voorraad (4)

Gratis verzending

excl. btw  51,- incl. btw  61,71
Gratis verzending - Voor 17:00 uur besteld, morgen bezorgd.

Dit product ligt op voorraad in ons magazijn. Wanneer u dit vandaag voor 17:00 uur besteld, dan wordt uw bestelling morgen geleverd. Wilt u een spoedlevering? Neem hiervoor contact op met onze klantenservice.

  • Thuiswinkel.org
  • iDeal
  • MasterCard
  • Visa
  • PayPal

Omschrijving Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter

Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 100FX. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Interface: LC, Fiber type: MMF

De Allied Telesis SP serie levert flexibele, full-duplex Fast Ethernet-connectiviteit. Deze hot-swappable fiber interfaces passen naadloos in een SFP-slot van Allied Telesis producten die SFP compatibel zijn. Configuraties kunnen worden geoptimaliseerd om zich te meten aan verschillende afstanden en service benodigheden. De AT-SPFX/2 is toepasbaar voor Multimode fiber met een afstand tot 2 kilometer.

Specificaties

Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter specificaties

Algemeen
Fabrikantcode 990-001198-00
EAN 0767035207728
Merk Allied Telesis
Artikelnummer ALT-SPFX-2
Prestatie
Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 2000 m
Plug and play Ja
Overige specificaties
Bekabelingstechnologie 100FX
Interface LC
Fiber type MMF
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Eisen aan de omgeving
Temperatuur in bedrijf -40 - 85 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid in bedrijf 0 - 85 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 80 procent

Reviews over de Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter

Nog geen reviews geschreven.

Schrijf een review en help anderen met hun keuze.

Maak kans op een cadeaubon van € 100,-

en uiteraard op eeuwige roem.

Schrijf een review

Mogelijkheden
Prijs
Eenvoud
Kwaliteit
Vormgeving

Wordt dit hem?

Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter
excl. btw  51,- incl. btw  61,71

Op voorraad (4)

Allied Telesis AT-SPFX/2 SFP-Modul 100Mbit/s 1310nm netwerk media converter

excl. btw  51,- incl. btw  61,71

Op voorraad (4)