Uw winkelwagen is momenteel leeg.

Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60 - 990-004834-60

Productcode: 990-004834-60 | EAN: 0767035206882

Op voorraad (25+)

Gratis verzending

excl. btw  142,- incl. btw  171,82
Gratis verzending - Vandaag besteld, dinsdag gratis bezorgd.

Dit product is op voorraad. Wanneer u dit vandaag besteld, dan wordt uw bestelling dinsdag geleverd. Wilt u een spoedlevering? Neem hiervoor contact op met onze klantenservice.

  • Thuiswinkel.org
  • iDeal
  • MasterCard
  • Visa
  • PayPal

Productomschrijving Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60

Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zilver

Allied Telesis Gigabit Mini Media & Rate Converters, de AT-MMC2000 serie, zijn door het kleine formaat niet alleen milieuvriendelijk - small carbon footprint - maar ook ruimtebesparend in uw werkomgeving. Ondanks zijn compacte formaat levert de MMC2000 serie de power en functionaliteit van standaard formaat media converters. De AT-MMC2000/LC beschikt over een 1000TX naar 1000FX/LC aansluiting voor Multimode Fiber tot 550 meter (62.5/125 = 220 meter).
Microsoft Office Kies de Office-versie die het beste bij u past en bespaar.

Specificaties

Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60 - 990-004834-60 specificaties

Algemeen
Fabrikantcode 990-004834-60
EAN 0767035206882
Merk Allied Telesis
Artikelnummer ALT-MMC2000-LC-60
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.1Q
Data-overdrachtsnelheden Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s
Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Prestatie
Golflengte 850 nm
Maximaal bereik 500 m
Draad modus structuur Multimode
Ontwerp
Intern Nee
Kleur product Zilver
Kleur van het product Zilver
Poorten & interfaces
Verbindingstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Eisen aan de omgeving
Temperatuur in bedrijf 0 - 50 °C
Temperatuur bij opslag -30 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid in bedrijf 5 - 95 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Hoogte in bedrijf 0 - 3048 m

Reviews over de Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60 - 990-004834-60

Nog geen reviews geschreven.

Schrijf een review en help anderen met hun keuze.

Maak kans op een cadeaubon van € 100,-

en uiteraard op eeuwige roem.

Schrijf een review

Prijs
Eenvoud
Kwaliteit
Vormgeving
Mogelijkheden

Wordt dit hem?

Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60 - 990-004834-60
excl. btw  142,- incl. btw  171,82

Op voorraad (28)

Allied Telesis AT-MMC2000/LC-60 - 990-004834-60

excl. btw  142,- incl. btw  171,82

Op voorraad (25+)