Uw winkelwagen is momenteel leeg.

Allied Telesis AT-CM302 1000Mbit/s netwerk media converter

Productcode: AT-CM302 | EAN: 0767035189116

Nieuwe voorraad verwacht:

maandag 29 oktober 2018

excl. btw  214,- incl. btw  258,94
Niet op voorraad - Beschikbaar als backorder.

U kunt een zogenoemde backorder plaatsen, waarmee u het gewenste aantal van de nieuwe voorraad reserveert. Zodra wij de nieuwe voorraad ontvangen, versturen wij nog dezelfde dag uw bestelling. De genoemde datum is een indicatie van de leverancier en kan in de tussentijd nog opschuiven. Neem voor vragen gerust contact op met onze klantenservice.

  • Thuiswinkel.org
  • iDeal
  • MasterCard
  • Visa
  • PayPal

Omschrijving Allied Telesis AT-CM302 1000Mbit/s netwerk media converter

Allied Telesis AT-CM302. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Bekabelingstechnologie: 10/100TX, 100FX. Maximaal bereik: 2000 m. Gewicht: 113 g. Afmetingen (BxDxH): 22 x 73 x 130 mm, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah, Aansluiting(en): SC

Allied Telesis Converteon AT-CM302 - Medienkonverter - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multi-mode - Plug-in-Modul - bis zu 2 km - 1310 nm.

Specificaties

Allied Telesis AT-CM302 1000Mbit/s netwerk media converter specificaties

Algemeen
Fabrikantcode AT-CM302
EAN 0767035189116
Merk Allied Telesis
Artikelnummer ALT-CM302
Prestatie
Maximaal bereik 2000 m
Overige specificaties
Bekabelingstechnologie 10/100TX, 100FX
Overdrachtssnelheid packets 1488000 pps
Afmetingen (BxDxH) 22 x 73 x 130 mm
Aansluiting(en) SC
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Gewicht en omvang
Gewicht 113 g

Reviews over de Allied Telesis AT-CM302 1000Mbit/s netwerk media converter

Nog geen reviews geschreven.

Schrijf een review en help anderen met hun keuze.

Maak kans op een cadeaubon van € 100,-

en uiteraard op eeuwige roem.

Schrijf een review

Eenvoud
Kwaliteit
Vormgeving
Mogelijkheden
Prijs

Wordt dit hem?

Allied Telesis AT-CM302 1000Mbit/s netwerk media converter
excl. btw  214,- incl. btw  258,94

Niet op voorraad

Allied Telesis AT-CM302 1000Mbit/s netwerk media converter

excl. btw  214,- incl. btw  258,94

Niet op voorraad