Let op: Door drukte bij onze vervoerders, kunnen zendingen vertraging oplopen.

Legrand HP® J9150A COMPATIBELE 10GBASE-SR MMF SFP+ ontvangstmodule - -LEG

416,24  344,-

Nog maar 2 op voorraad - Vandaag besteld, dinsdag gratis bezorgd.

Betaling & verzending
Meer dan 100.000 tevreden klanten

Productinformatie


Productomschrijving

Legrand HP® J9150A COMPATIBELE 10GBASE-SR MMF SFP+ ontvangstmodule. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Metaal. Maximaal voltage: 3,3 V. Gewicht: 31 g

Deze SFP+ ontvangstmodule is ontworpen voor gebruik met HP-netwerkapparatuur en is gelijk aan HP onderdeelnummer J9150A. Deze transceiver is gebouwd om te voldoen aan de specificaties van de OEM of ze zelfs te overtreffen en voldoet aan de Multi-Source Agreement (MSA) normen. Dit product is 100% functioneel getest, en de compatibiliteit is gegarandeerd. De transceiver is een hot-swappable input / output-apparaat waarmee een 10 Gigabit Ethernet-poort verbinding kan maken met een glasvezelnetwerk. In de fabriek worden OEM specifieke configuratiegegevens geladen op de EEPROM van de transceiver, zodat deze transceiver net zo kan initialiseren en werken als een OEM transceiver. Deze transceiver kan worden gecombineerd en gebruikt met andere OEM of derde transceivers en levert naadloze netwerkprestaties. Een lijst met compatibele netwerkapparatuur is beschikbaar op het tabblad Specs van deze pagina.

HP en het HP logo zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van Hewlett-Packard Development Company, L.P.. Dit product is niet gecertificeerd of onderschreven door Hewlett-Packard.

Garantie: Levenslang


Klantbeoordelingen


Kies voor zekerheid

Officiële Legrand leverancier!

Redable is een officiële Nederlandse leverancier van Legrand.


Specificaties

Alles sluiten

Product Details

Artikelnummer
4624621
Merk
Legrand
MPN
J9150A-LEG
EAN
0757120601975
Fabrieksgarantie
Levenslang
Duurzame Keuze
Nee

Netwerk

Soort aansluiting
SFP+
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
10000 Mbit/s
Netwerkstandaard
IEEE 802.3ae
Vezel-optische connector
LC

Prestatie

Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Ja
Code geharmoniseerd systeem (HS)
85369010
Golflengte
850 nm
Aantal tongborstels inbegrepen
Zilver
Maximaal bereik
300 m
Materiaal behuizing
Metaal
Hot-plug ondersteuning
Ja
SFP transceiver type
Vezel-optiek

Energie

Maximaal voltage
3,3 V

Technische details

Duurzaamheidscertificaten
RoHS

Gewicht en omvang

Gewicht
31 g
Vergelijk producten () Verwijder lijst