Let op: Door drukte bij onze vervoerders, kunnen zendingen vertraging oplopen.

Legrand Cisco GLC-LH-SMD compatibele 5 Pack 1000Base-LX SFP Transceiver TAA - -LEG-5PK

333,96  276,-

Backorder - Verwacht op maandag 17 oktober 2022.

Betaling & verzending
Meer dan 100.000 tevreden klanten

Productinformatie


Productomschrijving

Legrand Cisco GLC-LH-SMD compatibele 5 Pack 1000Base-LX SFP Transceiver TAA. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs

Deze SFP (mini-GBIC) zendmodule is ontworpen voor gebruik met Cisco-netwerkapparatuur en is gelijk aan Cisco onderdeelnummer GLC-LH-SMD. Deze transceiver is gebouwd om te voldoen aan de specificaties van de OEM of ze zelfs te overtreffen en voldoet aan de Multi-Source Agreement (MSA) normen. Dit product is 100% functioneel getest, en de compatibiliteit is gegarandeerd. De transceiver is een hot-swappable input / output-apparaat waarmee een Gigabit Ethernet-poort verbinding kan maken met een glasvezelnetwerk. In de fabriek worden OEM specifieke configuratiegegevens geladen op de EEPROM van de transceiver, zodat deze transceiver net zo kan initialiseren en werken als een OEM transceiver. Deze transceiver kan worden gecombineerd en gebruikt met andere OEM of derde transceivers en levert naadloze netwerkprestaties. Een lijst met compatibele netwerkapparatuur is beschikbaar op het tabblad Specs van deze pagina.

[B]Opmerking:[/B] Het installeren van Legrand-transceivers maakt de garantie op uw netwerkapparatuur niet ongeldig. Fabrikanten van netwerkapparatuur gebruiken richtlijnen waarin staat dat de garantie op hun producten niet wordt aangetast door het installeren van een transceiver van Legrand of een ander merk.

Garantie: Levenslang


Klantbeoordelingen


Kies voor zekerheid

Officiële Legrand leverancier!

Redable is een officiële Nederlandse leverancier van Legrand.


Specificaties

Alles sluiten

Product Details

Artikelnummer
4624575
Merk
Legrand
MPN
GLC-LH-SMD-LEG-5PK
EAN
0757120668015
Fabrieksgarantie
Levenslang
Duurzame Keuze
Nee

Netwerk

Soort aansluiting
SFP
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
1000 Mbit/s
Vezel-optische connector
LC

Prestatie

Code geharmoniseerd systeem (HS)
85369010
Maximaal bereik
10000 m
Kleur van het product
Grijs
Golflengte
1310 nm
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund
Ja
SFP transceiver standard
LH
SFP transceiver type
Vezel-optiek
Vergelijk producten () Verwijder lijst