Let op: Door drukte bij onze vervoerders, kunnen zendingen vertraging oplopen.

Hewlett Packard Enterprise JL485A

1.611,72  1.332,-

Backorder - Verwacht op maandag 10 oktober 2022.

Betaling & verzending
Meer dan 100.000 tevreden klanten

Productinformatie


Productomschrijving

Dit product heeft nog geen productomschrijving.

We werken elke dag heel hard aan onze website om deze nóg beter te maken. Op dit moment hebben we nog geen productomschrijving geschreven voor dit product. Dit zullen we zo snel mogelijk aan dit product toevoegen.


Klantbeoordelingen


Kies voor zekerheid

HPE Partner

HPE Partner 2021!

Door HPE zijn wij erkend als HPE Partner 2021.


Specificaties

Alles sluiten

Product Details

Artikelnummer
HPE-JL485A
Merk
Hewlett Packard Enterprise
MPN
JL485A
EAN
0190017199610
Duurzame Keuze
Nee

Netwerk

Soort aansluiting
SFP28
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
25000 Mbit/s
Vezel-optische connector
LC

Prestatie

Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Ja
Code geharmoniseerd systeem (HS)
85369010
SFP transceiver standard
ESR
Aantal tongborstels inbegrepen
Zilver
Maximaal bereik
400 m
SFP transceiver type
Vezel-optiek

Gewicht en omvang

Gewicht
20 g
Hoogte
15 mm
Diepte
13 mm
Breedte
56 mm
Vergelijk producten () Verwijder lijst