Let op: Door drukte bij onze vervoerders, kunnen zendingen vertraging oplopen.

DeLOCK SFP 1000Base-SX MM 850nm DDM - 86188

26,62  22,-

Backorder - Ontvang direct een exemplaar bij nieuwe voorraad.

Betaling & verzending
Meer dan 100.000 tevreden klanten

Productinformatie


Productomschrijving

Dit product heeft nog geen productomschrijving.

We werken elke dag heel hard aan onze website om deze nóg beter te maken. Op dit moment hebben we nog geen productomschrijving geschreven voor dit product. Dit zullen we zo snel mogelijk aan dit product toevoegen.


Klantbeoordelingen


Kies voor zekerheid

Officiële DeLOCK leverancier!

Redable is een officiële Nederlandse leverancier van DeLOCK.


Specificaties

Alles sluiten

Product Details

Artikelnummer
202824
Merk
DeLOCK
MPN
86188
EAN
4043619861880
Duurzame Keuze
Nee

Netwerk

Soort aansluiting
SFP
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
1000 Mbit/s
Bekabelingstechnologie
1000Base-SX
Fibre channel-poorten
2
Netwerkstandaard
IEEE 802.3z
Vezel-optische connector
LC

Prestatie

Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Ja
Code geharmoniseerd systeem (HS)
85369010
SFP transceiver standard
SX
Golflengte
850 nm
Vezelkabel diameters ondersteund
50/125 µm
Maximaal bereik
550 m
SFP transceiver type
Vezel-optiek

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)
-20 - 85 °C
Vergelijk producten () Verwijder lijst