Let op: Door drukte bij onze vervoerders, kunnen zendingen vertraging oplopen.

Cisco WS-X6824-SFP-2T network switch module Gigabit Ethernet - WS-X6824-SFP-2T=

13.260,-  10.958,68

Niet op voorraad - Ontvang een bericht per e-mail bij nieuwe voorraad.

Houd mij op de hoogte
Betaling & verzending
Meer dan 100.000 tevreden klanten

Productinformatie


Productomschrijving

Dit product heeft nog geen productomschrijving.

We werken elke dag heel hard aan onze website om deze nóg beter te maken. Op dit moment hebben we nog geen productomschrijving geschreven voor dit product. Dit zullen we zo snel mogelijk aan dit product toevoegen.


Klantbeoordelingen


Kies voor zekerheid

Cisco Partner

Cisco Partner 2022!

Door Cisco zijn wij erkend als Cisco Partner 2022.


Specificaties

Alles sluiten

Product Details

Artikelnummer
2331365
Merk
Cisco
MPN
WS-X6824-SFP-2T=
EAN
0882658422270
Duurzame Keuze
Nee

Netwerk

Netwerkstandaard
IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3z
Full duplex
Ja
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
1000 Mbit/s
Ethernet interface type
Gigabit Ethernet

Optische vezel

Golflengte
850 nm
Transmissie afstand (max)
100 km
Fiber ethernet cabling technologie
1000BASE‑LH,1000BASE‑LX,1000BASE‑SX,1000BASE‑ZX
Vezel-optische connector
LC

Data-uitwisseling

Switchingcapaciteit
20 Gbit/s

Poorten & interfaces

Aantal moduleslots SPF
24

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 75 °C
Hoogte, in bedrijf
-150 - 3000 m
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
10 - 90 procent
Bedrijfstemperatuur, bereik
32 - 104 °F

Gewicht en omvang

Hoogte
30 mm
Diepte
406 mm
Breedte
356 mm
Vergelijk producten () Verwijder lijst