Uw winkelwagen is momenteel leeg.

Cisco SFP-10G-ZR-S= Vezel-optiek 1550nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Productcode: SFP-10G-ZR-S= | EAN: 0882658782473
Cisco partner

Nieuwe voorraad verwacht:

vrijdag 6 juli 2018

excl. btw  5.673,- incl. btw  6.864,33
Niet op voorraad - Beschikbaar als backorder.

U kunt een zogenoemde backorder plaatsen, waarmee u het gewenste aantal van de nieuwe voorraad reserveert. Zodra wij de nieuwe voorraad ontvangen, versturen wij nog dezelfde dag uw bestelling. De genoemde datum is een indicatie van de leverancier en kan in de tussentijd nog opschuiven. Neem voor vragen gerust contact op met onze klantenservice.

  • Thuiswinkel.org
  • iDeal
  • MasterCard
  • Visa
  • PayPal

Productbeschrijving

Cisco SFP-10G-ZR-S=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: ZR. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125, Golflengte: 1550 nm. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA

The Cisco 10GBASE-ZR module supports link lengths of up to about 80 kilometers on standard SMF (G.652). This interface is not specified as part of the 10 Gigabit Ethernet standards and is, instead, built according to Cisco specifications. SFP-10G-ZR-S does not support FCoE.

Specificaties

Cisco SFP-10G-ZR-S= Vezel-optiek 1550nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module specificaties

Algemeen
Fabrikantcode SFP-10G-ZR-S=
EAN 0882658782473
Merk Cisco
Artikelnummer 3973263
Prestatie
Golflengte 1550 nm
Maximaal bereik 80000 m
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125
Tx vermogen (max) 4 dBmW
Rx vermogen (min) 24 dBmW
Rx vermogen (max) -7 dBmW
Hot-swap Ja
Eisen aan de omgeving
Temperatuur in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
Gewicht en omvang
Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm
Gewicht 75 g
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Energie
Stroomverbruik 1,5 W
Certificaten
Certificering MSA
Overige specificaties
Bekabelingstechnologie 10GBASE-ZR
Soort kabel Vezel-optiek
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 158 °F

Reviews over de Cisco SFP-10G-ZR-S= Vezel-optiek 1550nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

Nog geen reviews geschreven.

Schrijf een review en help anderen met hun keuze.

Maak kans op een cadeaubon van € 100,-

en uiteraard op eeuwige roem.

Schrijf een review

Eenvoud
Kwaliteit
Vormgeving
Mogelijkheden
Prijs

Wordt dit hem?

Cisco SFP-10G-ZR-S= Vezel-optiek 1550nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module
excl. btw  5.673,- incl. btw  6.864,33

Niet op voorraad

Cisco SFP-10G-ZR-S= Vezel-optiek 1550nm 10000Mbit/s SFP+ netwerk transceiver module

excl. btw  5.673,- incl. btw  6.864,33

Niet op voorraad