Let op: Door drukte bij onze vervoerders, kunnen zendingen vertraging oplopen.

Allied Telesis AT-SP10SR - 990-004758-00

220,22  182,-

Nog maar 4 op voorraad - Voor 17:00 uur besteld, vandaag gratis verstuurd.

Betaling & verzending
Meer dan 100.000 tevreden klanten

Productinformatie


Productomschrijving

Allied Telesis AT-SP10SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10300 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Stroomverbruik (typisch): 1 W

De Allied Telesis AT-SP10SR is een hot pluggable 10Gbps small form factor transceiver module. Het is compatibel met de SFF-8431 SFP + Elektrical Multi-source Agreement (MSA) en is voorzien van vijf digitale monitoring functies: Temperatuur, VCC, Tx optisch vermogen, Tx laserafwijkingsstroom en Rx ontvangen optisch vermogen. De AT-SP10SR is toepasbaar voor Multimode Fiber en afstanden tot 300 meter.

Garantie: 2Jaar


Klantbeoordelingen


Kies voor zekerheid

Officiële Allied Telesis leverancier!

Redable is een officiële Nederlandse leverancier van Allied Telesis.


Specificaties

Alles sluiten

Product Details

Artikelnummer
ALT-SP10SR
Merk
Allied Telesis
MPN
990-004758-00
Fabrieksgarantie
2Jaar
Duurzame Keuze
Nee

Netwerk

Soort aansluiting
SFP+
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
10300 Mbit/s
Vezel-optische connector
LC

Prestatie

Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Ja
Code geharmoniseerd systeem (HS)
85369010
Golflengte
850 nm
Tx vermogen (min)
-5 dBmW
Maximaal bereik
300 m
Tx vermogen (max)
-1,8 dBmW
Rx vermogen (min)
-30 dBmW
Rx vermogen (max)
-11,1 dBmW
SFP transceiver type
Vezel-optiek

Energie

Stroomverbruik (typisch)
1 W

Technische details

Duurzaamheidscertificaten
RoHS

Eisen aan de omgeving

Luchtvochtigheid bij opslag
0 - 85 procent
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
0 - 85 procent
Temperatuur bij opslag
-40 - 85 °C
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 70 °C

Certificaten

RoHS compliance
Ja
Vergelijk producten () Verwijder lijst