Let op: Door drukte bij onze vervoerders, kunnen zendingen vertraging oplopen.

Allied Telesis AT-QSFPSR4 netwerk transceiver module Vezel-optiek 10300 Mbit/s QSFP+ 850 nm - AT-QSFPSR4

1.252,35  1.035,-

Backorder - Verwacht op maandag 17 oktober 2022.

Betaling & verzending
Meer dan 100.000 tevreden klanten

Productinformatie


Productomschrijving

Dit product heeft nog geen productomschrijving.

We werken elke dag heel hard aan onze website om deze nóg beter te maken. Op dit moment hebben we nog geen productomschrijving geschreven voor dit product. Dit zullen we zo snel mogelijk aan dit product toevoegen.


Klantbeoordelingen


Kies voor zekerheid

Officiële Allied Telesis leverancier!

Redable is een officiële Nederlandse leverancier van Allied Telesis.


Specificaties

Alles sluiten

Product Details

Artikelnummer
ALT-QSFPSR4
Merk
Allied Telesis
MPN
AT-QSFPSR4
Duurzame Keuze
Nee

Netwerk

Soort aansluiting
QSFP+
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
10300 Mbit/s
Fibre channel-poorten
1
Netwerkstandaard
IEEE 802.3ba
Vezel-optische connector
MPO

Prestatie

Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
Ja
Code geharmoniseerd systeem (HS)
85369010
Power over Ethernet (PoE)
Nee
SFP transceiver standard
SR4
Golflengte
850 nm
Aantal tongborstels inbegrepen
Grijs
Tx vermogen (min)
-7,6 dBmW
Hot-swap
Ja
Maximaal bereik
150 m
Tx vermogen (max)
2,4 dBmW
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Ja
SFP transceiver type
Vezel-optiek

Energie

Stroomverbruik (typisch)
1,5 W

Technische details

Duurzaamheidscertificaten
RoHS

Eisen aan de omgeving

Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
0 - 85 procent
Temperatuur bij opslag
-20 - 80 °C
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 70 °C

Certificaten

RoHS compliance
Ja

Kenmerken

RX sensitiviteit
-3 dB

Inhoud van de verpakking

Aantal producten inbegrepen
1 stuk(s)
Vergelijk producten () Verwijder lijst