Uw winkelwagen is momenteel leeg.

Cisco GLC-BX40-D-I= Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Productcode: GLC-BX40-D-I= | EAN: 0882658632525
Cisco partner

Nieuwe voorraad verwacht:

dinsdag 22 mei 2018

excl. btw  1.269,- incl. btw  1.535,49
Niet op voorraad - Beschikbaar als backorder.

U kunt een zogenoemde backorder plaatsen, waarmee u het gewenste aantal van de nieuwe voorraad reserveert. Zodra wij de nieuwe voorraad ontvangen, versturen wij nog dezelfde dag uw bestelling. De genoemde datum is een indicatie van de leverancier en kan in de tussentijd nog opschuiven. Neem voor vragen gerust contact op met onze klantenservice.

  • Thuiswinkel.org
  • iDeal
  • MasterCard
  • Visa
  • PayPal

Productbeschrijving

Cisco GLC-BX40-D-I=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ah,IEEE 802.3z. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Kleur van het product: Grijs. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

The Cisco GLC-BX40-D-I, GLC-BX40-DA-I, and GLC-BX40-U-I SFPs operate on a single strand of standard SMF. A GLC-BX40-D-I or GLC-BX40-DA-I device connects to a GLC-BX40-U-I device with a single strand of standard SMF with an operating transmission range up to 40 km.

The communication over a single strand of fiber is achieved by separating the transmission wavelength of the two devices. The GLC-BX40-D-I, GLC-BX40-DA-I, and GLC-BX40-U-I SFPs also support digital optical monitoring (DOM) functions according to the industry-standard SFF-8472 multisource agreement (MSA). This feature gives the end user the ability to monitor real-time parameters of the SFP, such as optical output power, optical input power, temperature, laser bias current, and transceiver supply voltage.

Specificaties

Cisco GLC-BX40-D-I= Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module specificaties

Algemeen
Fabrikantcode GLC-BX40-D-I=
EAN 0882658632525
Merk Cisco
Artikelnummer 3949854
Prestatie
Hot-swap Ja
Maximaal bereik 40000 m
Golflengte 1550 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Tx vermogen (min) -5 dBmW
Tx vermogen (max) 3 dBmW
Rx vermogen (min) -25 dBmW
Rx vermogen (max) 3 dBmW
Kleur product Grijs
Eisen aan de omgeving
Temperatuur in bedrijf -40 - 85 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Inhoud van de verpakking
Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
Netwerk
Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Netwerkstandaard IEEE 802.3ah,IEEE 802.3z
SFP transceiver type BX-D
Bekabelingstechnologie 1000BASE-BX40
Energie
Stroomverbruik 1 W
Gewicht en omvang
Breedte 13,4 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 8,5 mm
Gewicht 75 g

Reviews over de Cisco GLC-BX40-D-I= Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

Nog geen reviews geschreven.

Schrijf een review en help anderen met hun keuze.

Maak kans op een cadeaubon van € 100,-

en uiteraard op eeuwige roem.

Schrijf een review

Vormgeving
Mogelijkheden
Prijs
Eenvoud
Kwaliteit

Wordt dit hem?

Cisco GLC-BX40-D-I= Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module
excl. btw  1.269,- incl. btw  1.535,49

Niet op voorraad

Cisco GLC-BX40-D-I= Vezel-optiek 1550nm 1000Mbit/s SFP netwerk transceiver module

excl. btw  1.269,- incl. btw  1.535,49

Niet op voorraad